top of page

Martin Švec zahájil sezonu v Indii

I Martin zahájil další sezonu na PSA okruhu, vydal se do Indie na desítku ze série Challenger. V Chennai včera začal turnaj HCL SRFI Indian Tour, na kterém byl Martin druhým nasazeným hráčem. První kolo měl náš hráč na turnaji volné, v tom druhém se o postup do čtvrtfinále utkal se Ziadem Ibrahimem z Egypta.

Přes lehčí zahajovací nervozitu se Martin nakonec přenesl a vyřadil Egypťana ve třech setech. [2] Martin Švec - [9] Ziad Ibrahim (EGY) 3/0 (14/12, 11/4, 11/9 (29 min)). Nebezpečný soupeř mu dal hlavně zabrat v prvním a třetím setu, zápas je ke shlédnutí zde.


Čtvrtfinálové klání se již přesunulo na skleněný kurt. Martin změřil síly se zástupcem japonského squashe. I s ním si poradil po rychlém vstupu do zápasu, kdy vypadal jistěji a čileji. Malý zádrhel znamenalo ožití Tomotaka ve třetím dějství, ale koncovka patřila našemu borci a ten se může těšit na semifinálový zápas. Martin Švec vs [12] Tomotaka Endo (JPN) 3/0 (11/4, 11/6, 11/9 (27 min)) opět ke shlédnutí na youtube.


V semifinále jej zastavil Khaled Labib z Egypta. Hráči spolu odehráli velmi vyrovnané tři sety. Vyrovnanost zápasu dokládají i jednotlivá skóre - Martin Švec vs [3] Khaled Labib (EGY) 0/3: 12/14, 13/15, 9/11 (39 min). Komentář přímo od Martina: Dneska to byl úplný opak prvních dvou zápasů. Nejhorší výkon a byla to škoda, protože jsem určitě měl na to vyhrát a zahrát si tu finále. Mrzí mě to, ale semifinále na desítce je dobrý výkon na prvním turnaji sezóny a zejména výkony v prvních 2 kolech nebyly vůbec špatné, z těch mám radost! Stream zde.

Comments


bottom of page