top of page

MČR 2023 zahájeno

Dnešním čtvrtkem byla zahájena letošní republika, odstartovalo se kategorií mužů prozatím. Mistrovství probíhá v Praze na Hectoru, SBC a po pauze byl připraven i skleněný kurt. Nový skleňák se doopravdy povedl, soudě podle ohlasů hráčů i publika.

Co se týče prvních dvou kol, proběhly dá se říct dle očekávání. Dan Mekbib i Martin Švec prošli úvodními dvěma koly bez problémů a po zápasech na Hectoru mohli odpoledne otestovat i nový skleněný kurt. Zítra je již čekají na cestě za tituly daleko nebezpečnější soupeři.


Kuba Zapala měl za soupeře nejsilnějšího možného protivníka, úřadujícího mistra Jakuba Solnického, ale podle slov i výsledku odvedl solidní práci. Ve svém druhém zápase pak těsně podlehl Jarkovi Cermanovi (nečekaně vyřazenému v prvním kole Markem Koutníkem).


Premiéru mezi dospělými pak absolvoval Michal Jurášek. Poměrně úspěšné čelil zkušenému Ondrovi Ertlovi, který však díky zkušenosti a méně chybám utkaní získal pro sebe. V platu pak Michal přehrál Aleše Kubíčka z Ostravy, kde otočil z nepříznivého stavu 0:1 na sety.


Zítra se do bojů zapojí i ženy a masters, takže přineseme obsáhlejší výsledkový servis. Výsledky mužů naleznete v kompletní podobě zde. Pokud nemáte šanci zafandit přímo v Praze, lze využít kvalitního streamu od Playo.tv.

Comments


bottom of page