top of page

Míša Čepová dvojnásobnou mistryní ČR ve čtyřhrách

Na sklonku září se v Sadské odehrálo Mistrovství ČR ve squashových čtyřhrách a byly zde rozdány poslední sady medailí "koronavirové" sezóny 2019/2020. Hrálo se tradičně celkem ve třech kategoriích s různou obsazeností - muži, ženy a smíšené páry a jako tradičně se turnaje účastnily pouze zástupkyně našeho klubu. Obhájkyně loňského prvenství v kategorii Ženy Riana Alexová (titul získala spolu s Eliškou Jičínskou) se letos nepřihlásila a tak jedinou zástupkyní Viktorky byla Michaela Čepová. Ta se zhostila reprezentace našeho klubu na výbornou a ziskem dvou titulů patří k nejúspěšnějším účastníkům letošního mistrovství.


Ve dvojici s Terezou Širokou ovládly kategorii ženských dvojic, kde se ve skupině bez ztráty setu vypořádaly se všemi čtyřmi dvojicemi (nejvyrovnanější duel byl s bronzovým párem Svobodová/Vohánková). Výsledky skupiny zde.

V početněji obsazené nejprestižnější kategorii smíšených dvojic pak spolu s Jirkou Vlčkem prošla vítězně pavoukem až do finále proti dvojici Brodová, Byrtus. Finálový zápas byl velice vyrovnaný, Míše s Jirkou se podařilo otočit nepříznivý vývoj zápasu a titul jim připadl po nejtěsnější výhře v rozhodujícím třetím setu (5:11, 11:7, 11:10). Kompletní výsledky zde.


Comentarios


bottom of page