top of page

Listopadová první liga

Stejně jako ve druhé lize, i v první se jeden z našich týmů - DR Development posunul do čela tabulky. Zůstává tak jediným neporaženým týmem ve skupině A. Podařilo se mu porazit na výjezdu do Kroměříže oba konkurenty v tabulce a vybudoval si dvoubodový náskok.


V sobotu byla sestava Vojta Ryba, Martin Štěpán ml., Michal Jurášek a Dan Vrána. Ta dokázala na pražské Haštali porazit oba protivníky shodně 3:1 (Haštal B, Especial A). Na neděli se prohodil s Danem Jakub Zapala, s áčkem Zlína to byla výhra 4:0, v nejočekávanějším duelu se pak podařilo přehrát Buldočky 3:1.

V druhé skupině B tým Dietz zabral a odpoutal se ode dna tabulky. V sobotu sestava Lukáš Tužinčin, Honzové Ryba a Břeň a Ota Lizna využila domácí prostředí a zvládla utkání se Strahovem F (4:0, nastoupili ve třech a s Naty Babjukovou). Druhé utkání bylo také se soupeřem, který nastoupil ve třech, ale kladl vetší odpor - výsledkem bylo 2:2 a výhra na sety 10:7.

Do Prahy na kurty Modrého světa vyjel Ondra Bořil, s domácími také došlo na remízu 2:2 a opět jsme uhráli o dva sety více. Remízová výhra na sety se zrodila i v posledním utkání s teplickým C, tentokrát byl rozdílový pouze jeden set v prospěch Dietzu.


Comments


bottom of page