top of page

Listopadová áčka žen i mužů

V nevlídný listopadový víkend změřily nejlepší ženy svůj um na pražském Strahově, zatímco muži se utkali v Hradci na Memoriálu Jany Kosinkové.


V Praze hájila barvy Viktorky jediná Kristýna Vykouřilová. Los ji bohužel přidělil do prvního kola na kurty se vracející Olgu Kolářovou, které podlehla ve třech setech (8, 5, 9). Dohrávková skupina pro Kristy byla již bezproblémová, nedovolila soupeřkám uhrát více něž 14 míčků a po pravu ji náleží 9. místo. Komplet výsledky zde.


Do Hradce se vydali z Brna tři mušketýři, nasazené Dana Mekbiba a Martina Švece doplnil Vojta Ryba. Kluci potvrdili svá nasazení, do semifinále se dle očekávaní dostal i Kuba Solnický, takže zbývalo poslední volné místo pro semíčko. Právě o to se střetl náš Vojta s jeho častým soupeřem Ondrou Vorlíčkem. Ten po dvou zcela vyrovnaných setech nakonec získal vítězství a odsunul Vojtu do bojů o 5-8. místo.


V nedělních zápasech si pak Vojta poradil s oběma soupeři a získal páté místo. Následná semifinále byla s 50% úspěšností. Dan si s Vojtovým přemožitelem poradil docela snadno a tak ho čekalo odpoledne finále. Tam na něj čekal bohužel Kuba Solnický, který přehrál našeho Martina. Po přetahované v prvním setu ,nakonec v prospěch ostravského borce, Dan získal druhý set. To ale již bylo vše a na Dana zbylo druhé místo.


Celkové výsledky jsou na webu asociace. Děkujeme hráčům za reprezentaci klubu a doufáme, že je přijdete podpořit na jejich nadchazející zápasy na PSA turnaji Czech Open 2021, který se koná v našem Centru Viktoria již zítra!

Comments

Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page