top of page

Kombinovaný domácí dvojturnaj masters a juniorů

Nová sezona výše zmíněných kategorií byla zahájena u nás na Viktorce. Poprázdninový termín předznamenal slabší účast, na juniorském B se odehrála jediná kategorie, u matadorů tři.


Domácí mládí zcela obsadilo kategorii B15 a vítězem DR Development Cupu se premiérově stal Lukas Pári, následovaný Benediktem Bořilem a Gabrielem Valkem. Výsledky zde.

Příjmení Bořil figurovalo i na stupních vítězů v kategorii masters 40+, kde se Beňův tatínek Ondřej dočkal vítězství bez ztráty jediného setu.

O vítězi v barvách Viktorky bylo dá se říci rozhodnuto i v kategorii M35+, kde čtveřici našich domácích borců doplnil pardubický Dan Čech a ze starší kategorie přeběhl Tomáš Havlík. Ten pak uplatnil zkušenosti a po postupu ze skupinek vyhrál i finále nad Jiřím Pinkou.

V poslední a nejstarší hrané kategorii M45+ si celkovou výhru odvezl do Prahy Symon, který ve vyrovnaném zápase porazil Davida Orálka. Pro Viktorku pak bronz v pětisetech vybojoval Martin Kopal. Po dlouhé době bylo také na kurtech vidět i ženskou účastnici - Dagmar Orálkovou právě v této kategorii.


Výsledky: M35+ M40+ M45+


Comments


bottom of page