top of page

Juniorské áčko na SBC

Zatímco nejlepší nejstarší junioři reprezentují na ME v Rumunsku, zbývající dostali příležitost změřit síly na turnaji kategorie A konaném na pražském Squash Bowling Centru. Účast byla celkově slabší, a Viktorka též vyslala pouze mini výpravičku.

Klára s Nellou v G13 začaly objíždět více a více turnajů a nabíráním zkušeností se posouvají pomalu žebříčkem vzhůru, pro Kláru to dokonce byla premiéra na turnaji kategorie A. Obě dívky sice vypadly v prvním kole, ale nedaly svou kůži zadarmo, o vyřazení Nelly se rozhodlo až v pátém setu. Nakonec se dívky seřadily na 10. a 11. místě.

Mladší z bratrů Vintrových se přihlásil do nejpočetněji obsazeného turnaje tohoto víkendu B13. Ani jemu se nepodařilo proplout do druhého kola a v dohrávce po jedné výhře a prohře obsadil místo sedmnácté.