top of page

Juniorský Hradecký Cup ve znamení stříbra

Předposlední juniorské áčko této sezony se konalo v Hradci a jako vždy se tam vypravili i naši junioři. Na sklonku sezony cinkly dvě stříbra.


Nejmladší kategorii B13 jsme obsadili jediným borcem, Benediktem Bořilem. Ten podal vynikající výkony, zvládl tříčlennou skupinku dvěma výhrami a postoupil do finálové skupinky. Tam přidal i další výhru, v rozhodujícím zápase s pozdějším vítězem Zoubkem ještě bral první set v tie-breaku, ale poté již na soupeře nestačil. Přesto je druhé místo v této kategorii na áčku pro Béňu nejlepším výsledkem dosavadním. Gratulace!

Ten pak pokračoval i do B15, kde spolu s dalším kvartetem mladých viktoriánů bojovali o body do žebříčku. Nakonec i došlo na cenné kovy, Jirka Hartmann v semifinále vyřadil nasazenou jedničku turnaje. Podobně jako Benedikt i ve finálovém souboji získal první set, ale poté se opakoval scénář z B13 a ze zlata se radoval soupeř. Do top osmičky se dostal ještě Tonda Kachlíř (nakonec místo sedmé) zbylá trojice si dohrávala turnaj ve spodním pavouku.


V nejpočetnější kategorii B17 se Tonda pokusil zopakovat svou pozici, proti byl jeho klubový parťák Kristián Bořil, kluci si střihli pěkný pětisetový souboj. Kristián se pak vydal i mezi nejstarší do B19 nasbírat zkušenosti.Comments


bottom of page