top of page

Juniorský Hradecký Cup

Další ze série juniorských turnajů nejvyšší kategorie A zavítal tentokráte do Hradce Králové. Vzhledem ke kolizi termínu s domácím turnajem kategorie D a několika zraněním/onemocněním z Brna nedorazila obvyklá účast a naši mladí chlapci obsadili jen dvě věkové kategorie.


I když v B15 jsme měli méně zástupců, kluci se prosadili výrazněji. Nejlépe se vedlo Maxovi Pelikánovi, kterému se podařilo obhájit turnajové nasazení. Vítězně dokráčel až do semifinále, kde po dvou vyrovnaných setech nakonec podlehl 0:3 pozdějšímu vítězi patnáctek, Dominiku Forgačovi. Radost mu ani nepřinesl souboj o bronz, kde také podlehl svému soupeři a bylo z toho konečné čtvrté místo.

Antonín Kachlíř stejně jako Dominik Fukar se museli sklonit před svými protivníky hned v prvním kole. Lépe se s prohrou vyrovnal Tonda, který pak již jen vyhrával a získal místo deváté, zatímco Dominikovi se nedařilo a skončil na chvostu pavouka.

K výše zmíněné trojici se v B17 pak připojili Kristián Bořil a Peter Amzler. Tentokrát se nejdále probojovali (a to do čtvrtfinále) Kristián a Tonda. Ti po vyřazení spolu svedli boj ve pavouku o páté místo, z výhry se radoval Kristán. Ten nakonec získal šesté místo, Tonda byl osmý. Zbývající borci byly odsouzeni do spodního pavouka, Peter skončil 9., Max na třináctém místě a Dominik devatenáctý.Comments


bottom of page