top of page

IMET MSR mužov v squashi 2020

U našich východních sousedů se v těchto pro sport složitých časech uskutečnilo odložené původně březnové republikové mistrovství v kategorii mužů. Turnaj se konal v bratislavském centru IMET, zasáhlo do něj 48 hráčů, z nichž šestnáctero bojovalo v kvalifikační časti. Čtyři nejúspěšnější z kvalifikace pak doplnili nasazených 28 borců a startovní listina obsahovala nám známá jména z extraligových utkání.


Matej Hrnčiřík prošel jako nasazená jednička hladce prvním kolem (Barkoci 11/1, 11/2, 11/0), v dalším kole pak přešel přes Marka Sýkoru (zápas byl jako i ostatní streamován na YouTube - viz odkazy ve spodní části tohoto článku) - 11/4, 11/2, 11/2. Daleko vyrovnanější soupeř na něj čekal ve čtvrtfinále, a to Lukáš Tužinčin. Koncovky všech setů skončily nejtěsnějším rozdílem, prvního a třetího dokonce v tie-breacích, Matej byl vždy úspěšnější.


Chleba se pro Mateje začal lámat v semifinále, kde změřil síly s Mirom Cellerem. Bohužel i díky nepřesnostem ve hře zůstaly pro něj brány plánovaného finále uzavřeny. Podlehl ve třech setech (5,7,2) pozdějšímu šampionovi (ten ve finále zdolal v pětiseťáku Tomáše Tótha). Dohrávku proti Dávidu Kubičkovi zvládl i přes ztracený první set a stejně jako loni získal bronz. Gratulujeme všem!

Pavouk s výsledky zde.

Streamy: 2. kolo Hrnčiřík - Sýkora
留言


bottom of page