top of page

I smíšené družstvo se nachází ve středu tabulky

Uplynulých sedm dní patřilo ve squashovém dění také extralize smíšených družstev. Tento ročník se hraje ve všední dny a v Brně bylo dvakrát po sobě k vidění měření sil týmů složených ze tří mužů a jedné ženy.

Prvním soubojem bylo utkání se strahovským Áčkem nakonec ve čtvrtek 24. listopadu. Soupeři na straně Sportprofitu čelila čtveřice Daniel Mekbib, Michal Jurášek, Martin Štěpán ml. a Riana Alexová. Vzhledem k sestavám se nakonec naplnily očekávané výsledky jednotlivých zápasů a připsali sjem si další výhru 3:1. Tímto se Sportprofit přiblížil k vedoucímu týmu Fajne Ostrava.

Následující úterý pak právě Fajne zamířilo na naše kurty v Centru Viktoria a odehrál se tka soupoj o čelo tabulky. Osvědčenou sestavu jsme prohodili jen u žen, soupeř dojel se silnou nominací včetně dvou zahraničních posil. Utkání nakonec skončilo 1:3 v náš neprospěch, ale šlo o vyrovnané souboje, kdy Dan i Míša prohráli až pátém setu, Míša dokonce v tiebreaku. Po třetině sezony tak tým pluje v klidném středu tabulky.