top of page

Hanya po úvodním víkendu vede první ligu

Obdobně druhé lize i v té první máme dva zástupce. Po lehké reorganizaci uvnitř klubu je účastníkem skupiny A bývalý extraligový tým Hanya, který doplňuje opět i tým Dietz. Skupina má devět účastníků a hraje se formou trojutkání.


Model trojutkání bohužel nebyl naplněn hned v sobotu, kdy se nedostavilo na naše kurty v Centru Viktoria béčko Strahova. Sobotní klání se tak zúžilo na klubové derby. Roli favorita splnila Hanya výhrou 3:1. Na jedničkách bylo možno shlédnout bratrský souboj v podaní Jana a Vojty Rybových, který zvládl Vojta ve svůj prospěch. Další výhry přidali Kuba Zapala nad Standou Jurčíkem a Martin Štěpán ml., který poprvé nastoupil v našich barvách a porazil Ondru Bořila. Zajímavý byl i duel trenéra a jeho svěřence v podání Honzy Břeně a Radima Juráška, ve kterém jedinou výhru pro Dietz zajistily trenérské zkušenosti. Výsledky derby zde.


Hanya v neděli zajížděla do Hradce Králové, v trojutkání proti domácím Buldočkům a Poděbradům vystřídal Radima Juráška na pozici čtyři Dan Vrána. Právě s domácími měla Hanya "méně" práce a zvítězila 3:1. Výhry Vojty a Martina pak položily základ těsné výhry nad Poděbrady, kdy pro nás rozhodl celkový rozdíl sedmi míčků. V současné podobě tabulky tak lze Hanyu vidět na špici.

Dietz jel hrát až do dalekých Teplic. Výprava týmu (Jurčík, Břeň, Ondra a Kristián Bořilovi) nebyla moc úspěšná, se silným pořadatelským týmem připsal jedinou výhru Ondra - stav utkání tedy 1:3. V druhém utkání pak proti pražskému SQUASHEXPERT.CZ A MATXITXAKO naši borci nezvítězili ani jednou. Dietz se tedy prozatím nachází ve spodní části tabulky. Detailní výsledky zde.


Comments


bottom of page