top of page

Galva Cup Olomouc

Další mužská béčka se v řijnovém termínu uskutečnila v Praze a Olomouci. Trojice našich borců zavítala na bližší olomoucké klání. Jakub Zapala byl nasasenou dvojkou, Boris Heneš se jel pokusit vzdorovat nepěknému losu, kdy jako jediný padl do předkola (což po udělení divokých karet při sedmnácti účastnících a prohře by znamenalo odjezd domů). Posledním z trojice byl Aleš Tchuř.


Nepěkný scénář se bohužel naplnil, Boris prohrál s Alexem Kelarem a tak se musel s turnajem rozloučit. Los navíc svedl Kubu a Aldu dohromady v prvním kole, Kuba splnil povinost a poslal Aleše do spodního dohrávkového pavouku. Tam si poradil s Janečkou, poté absolvoval vyrovnaný zápas s Michalem Vaňkem, který ztratil v tiebreaku 4. setu. Nakonec uhrál jedenácté místo po výhře nad dalším olomouckým hráčem Vysloužilem.


Kuba nakonec skončil svou pouť turnajem v semifinále, kde narazil na favorita turnaje, z Polska zavítavšího Jakuby Gogola. Vydržel mu vzdorovat dva sety 11:9, třetí záverečný již byl v režii polského hráče.Nakonec po přetahované s Martinem Ředinou (1:3) na Jakuby zbylo nepopulární čtvrté místo.

Kompletní výsledky turnaje na asociaci.

Comments


bottom of page