top of page

Extraligové soutěže nového ročníku rozehrány!

První říjnový víkend patřil v našem Centru Viktoria squashi. Byly rozehrány jak extraligová utkání žen, tak i mužů a v obou kategoriích má náš klub jako tradičně své zástupce mezi týmy.


Ženský tým Viktoria Brno ERIN'S FLAG Irish Pub v tradiční sestavě Kristýna, Marika a Riana odehrál povedený víkend, v sobotu odstartoval dvěma výhrami nad Prague United a Fajne A. V neděli holky podlehly favoritkám Girl Power, ale na závěr si připsaly výhru 2:1 nad Modrým světem. Využily tak dobře domácí prostředí a ztrácejí na druhou Moravskou Slavii jediný bod.

Na rozdíl od žen mužský tým Sportprofit sestavu varioval. Do prvního sobotního zápasu s Otecem nastoupili Dan Mekbib, bratři Rybové a Martin Štěpán mladší. Všichni zapojení dokázali bodovat a úvod vyšel. Druhý zápas byl odlišný, jednak Dana doplnili Kuba Zapala, Michal Jurášek a Honza Břeň, druhak sílou soupeře. Borci museli čelit favorizovanému strahovskému Áčku v čele s Gaultierem, takže výsledkem byla prohra.

V neděli byly nasazeny sobotní sestavy, toto přineslo taktéž vyrovnanou bilanci utkání 1:1. Tým opět začal výhrou, s béčkem Strahova uhrál více setů. V druhém utkání se nedařilo podle představ a tak si výhru odvezli hosté z Ostravy.

Kromě squashových soubojů přímo na kurtu se i za sklem projevila stopa Viktorky, a to na pozici rozhodčích. Jirka Pinka si na tomto postu odbyl premiéru u několika utkání ženských týmů, zatímco Martin Kollár je již zkušeným sudím.

Comments


bottom of page