top of page

Extraliga smíšených družstev se blíží k závěru

Mixy pomalu vykročily k závěru základní části, její předposlední kolo mělo pro Viktorku podobu domácího střetnutí se Strahovským béčkem. Náš tým má pozici pro play-off jistou, u soupeře byla ještě malá šance se zvednout z páté pozice a zkusit předskočit Buldoky z Hradce.

Z obrázku nominace naznačovala mírnou převahu pro náš domácí tým, tento předpoklad se nakonec potvrdil. Tamara pozlobila Káju jen v prostředním setu, Martin s Danem si své soupeře pohlídali a tak závěrečným otazníkem byl výsledek souboje mládí na naší straně s velezkušeností reprezentovanou Kubou Stupkou. Právě zkušenost a větší klid Jakubovi přinesli dvousetový náskok, v třetím setu již měl Michal fyzicky lehce navrch a dotáhl na 7:7, ale Kuba nakonec ovládl své emoce a pro strahovské vybojoval výhru.