top of page

Extraliga dohrána a naše týmy čeká play-off

Během velikonočních svátků byly zodpovězeny otázky ohledně účastníků Play off extraligy žen i mužů. Oba dva naše týmy se kvalifikovaly do klání o mistrovské tituly v play-off, které bude odehráno za měsíc, a to na kurtech našeho domácího centra.


Ženský tým dostal naloženo pořádnou porci zápasů, když během soboty odehrál hned 3 utkání. Klasické duo Kristýna Vykouřilová a Marika Doubravová musela doplnit juniorka Ella Pelikánová. V prvním utkání je čekalo vedoucí mužstvo Girl Power, které potvrdilo roli favoritek - 3:0. Obdobně dopadl i souboj s dalšími favoritkami z Modrého světa. Nakonec se nezadařilo ani v posledním utkání proti Moravské Slavii. To ale nemění nic na postupu do play-off z třetího místa, kde na holky budou v semifinále čekat soupeřky z Modrého světa.

Sportprofit měl na rozdíl od žen zápasy rozloženy na dva dny. V sobotu se střetl v Hradci s domácími Buldoky. Z důvodu zahraničních PSA turnajů jsme nastoupili bez našich dvou nejvýše nasazených borců v sestavě Vojta Ryba, Matej Hrnčiřík, Martin Štěpán mladší. S Buldoky to byl zcela vyrovnaný souboj, oba týmy si připsaly dvě výhry, takže se počítaly sety. Domácí jich nasbírali o dva více, takže si připsali bonusový bod.

V neděli tým ve stejném složení zavítal do Prahy. S ostravským Fajne nastal podobný scénář, tentokrát oba týmy získali shodně dvě výhry a dokonce i shodně 8 setů. došlo tedy na míčky - a na ty jsme vyhráli 127:122! S hostitelským Otec A jsme pak připsali výhru 3:1.

Sportprofit tak získal druhou příčku v konečném pořadí základní části za suverénním Strahovem a play-off zahájí semifinálovým soubojem s Buldoky.

Kommentare


bottom of page