top of page

Dva PSA turnaje před MČR

Jako poslední prověrky před republikovým mistrovstvím našim klukům posloužily dva menší turnaje série Challenger, oba PSA podniky měly shodnou dotaci 6K. O den dřív se rozjel turnaj v polské Poznani, ve čtvrtek pak odstartoval pro naše borce turnaj ve Španělsku. Oba hráči, Martin Švec i Daniel Mekbib byli nasazenými, tzn. v prvním kole měli volno.


Dříve na kurt nastoupil Dan, ve čtyřech setech si poradil s Francouzem Loaëcem za necelou tři čtvrtě hodinu. Ve čtvrtek se pak zapojil i Martin, bohužel v neurovnaném zápase prohrál s Hugem Varelou a musel se se Španělskem rozloučit. Ostatní výsledky Club Euro Sport na webu PSA. Ve večerním čtvrtečním zápase se Danovi celkem dařilo a poradil si s čtvrtfinálovým německým soupeřem.

Bohužel ani Danovi nevyšel před republikový test, v semifinále nejprve v prvním setu nadělil hodně chyb a ztratil ho. V druhém setu se situace prohodila a chybičky kupil Alasdair Prott, což vedlo k Danovu slibnému náskoku. Set nakonec náš borec nezískal, neboť se opět do hry zapojilo jeho zranění a zápas nakonec musel vzdát. Doufejme, že se klukům vrátí zdravotní i herní pohoda a prodají to na MČR, které začíná příští středu.


Ještě vysílací odkazový blok:

Commentaires


bottom of page