top of page

Druholigové týmy v rozdílných pozicích

Po polovině odehrané druholigové soutěže, konkrétně v "moravské" skupině C se nacházejí viktioriánské týmy v opačných zákoutích tabulky. Prima dokonale využila výhody domácích kurtů a připsala si 4 výhry. BástrTeam se po sérii proher zatím neposunul z chvostu tabulky.

V sobotu pod pořadatelskou taktovkou BástrTeamu k Primě trojlístek soupeřů doplnilo Znojmo. Ta ovládla derby i přehrála hosty ze Znojma, takže důležitým se stal poslední hraný zápas Bástru se Znojmem. Ten skončil lépe pro hosty, když při remízovém stavu 2:2 na zápasy v jejich prospěch hovořily 3 získané sety navíc.


Pořadatelskou taktovku na neděli převzala Prima, Michala Vaňka nahradil v nominaci Radim Jurášek. Změna nenarušila vítěznou vlnu, tým si připsal výhru na Mariánskými Horami i třineckým týmem, překvapil Michal Štěpán, který zaskočil třineckého Pelecha.

I BástrTeam učinil jednu změnu na neděli, Borise Heneše vystřídal Mirek Ondruška. Ani neděle nebyla bohužel úspěšná, na konto přibyly dvě prohry, s domácím céčkem Fajne a krnovskými Dragons. Tím se Krnov nepatrně odpoutal od spodních příček, které po nedělním domácím zaváhání Znojma okupuje právě znojemský tým a nás Bástr. Tabulce zatím kraluje Moravská Slavia A, v závěsu za ní je pak Prima se ztrátou tří bodů.Comments


bottom of page