top of page

Druhý hrací den Czech Open 2021

V průběhu úterý se do zápasového programu zařadili i nasazení hráči a hráčky. Ze zástupců Viktorky byl dnes k vidění zápas Martina Švece, soupeře mu určil včerejší poslední zápas programu, kde v anglickém souboji zvítězil Robert Downer. Angličan má nad Martinem lepší bilanci, poslední vzájemný střet ve finále na Czech Pro Series 2 vyhrál 3:1.

Ryze Viktoriánský souboj pak měl být k vidění v 19hod, kdy se v repríze finále letošní republiky měl střetnout Daniel Mekbib a Marek Panáček. Bohužel z důvodu Márova onemocnění na reprízu nedošlo a Dan vlastně sehraje první zápas až ve čtvrtfinále rovnou se švýcarskou raketou Nikim Muellerem.


For foreign readers: we have made report posted on SquashSite. The report contains brief match descriptions, interviews with players and official results. Further details about the tournament can be found on PSA World Tour website. Awesome pohotos made by Irena Vanišová are available on facebook album of SquashPage.net. Lotsa information can be found on our Instagram too.

Martin do svého stého turnaje na okruhu PSA vstoupil aktivně, bohužel vyrobil v prvních dvou setech o něco více chyb než Rob, a tak čelil nepříznivému stavu 0:2. Do třetího setu však nastoupil aktivně a soustředěně a hned se poměr sil na kurtu změnil. Set se mu podařilo poměrně rychle získat ve svůj prospěch 11:5. Zvrat zápasu se však nekonal, Angličan byl ve čtvrtém setu o kousíček lepší a podívá se tak zítra do bran čtvrtfinále, kde ho čeká nasazená dvojka Lucas Serme.


Tento zápas i všechny zbývající zápasy druhého kole lze shlédnout zde.


I ve sváteční středu můžete obohatit svůj program kvalitním squashem. Na programu je čtvrtfinále turnaje, zápasy se nyní již budou hrát na hlavním kurtu č.1, který je zároveň i streamován. Začínáme již v 14:45 a poslední zápas se bude dohrávat odhadem v půl desáté večer.


Všichni jste zváni! Tak neváhejte a dojděte zafandit!


Středeční program (17. listopadu):


14:45 [1] Emily Whitlock (WAL) v Lily Taylor (ENG)

15:30 Anna Kimberley (ENG) v Marie Stephan (FRA)


16:15 [2] Lucas Serme v Robert Downer (ENG)

17:15 [1] Nicolas Mueller (SUI) v [7] Daniel Mekbib (CZE)


18:15 Lucy Beecroft (ENG) v [2] Melissa Alves (FRA)

19:00 [3] Dimitri Steinmann (SUI) v [5] Bernat Jaume (ESP)


20:00 Grace Gear (ENG) v Cristina Gomez (ESP)

20:45 Juan Camilo Vargas (COL) v [4] Sebastien Bonmalais (FRA)

Comments


bottom of page