top of page

Druhé juniorské áčko sezony na našich kurtech

Téměř 130 juniorů si našlo cestu na turnaj kategorie A, pořádaný naším klubem o druhém říjnovém víkendu. Nemalou měrou (skoro 30 juniorů) se do obsáhlé startovní listiny DR Development Cupu zapsala i Viktorka a pro několik mladých tváří se jednalo vůbec o první zápasy na oficiálním turnaji. Celkem tak bylo odehráno přes 230 zápasů.


Mezi dívkami jsme měly dvě zástupkyně (Ella Pelikánová se ve stejném termínu účastnila úspěšně Hungarian JO v Budapešti), které byly v naprosto odlišných pozicích. Zatímco Nella Krejčířová zahájila svou kariéru v G13, posbírala zkušenosti a v posledním zápase už absolvovala pětiseťák, velezkušená Riana Alexová potvrdila mezi nejstaršími dívkami potvrdila svoje kvality. Vyhrála svou skupinu B a tím se kvalifikovala do finále, kde změřila, bohužel neúspěšně, síly s Kájou Šrámkovou.


Pokud jste tento turnaj nestihli navštívit osobně, na youtube kanálu našeho klubu bylo vysíláno dění z kurtu 1 po oba dva dny. Seznam aktéru a časy jejich zápasů jsou shrnuty v novince na asociaci.


Jak již bylo řečeno, vyslali jsme do bojů celou chlapeckou legii, report shrne jen nejlepší umístění v daných kategoriích:

B11 spodní dohrávkové plato ovládl Ondřej Osička, který obsadil 9.místo

B13 tady nám cinkl bronz zásluhou Benedikta Bořila

B15 pátou příčku získal Jirka Hartmann

B17 těsně pod stupni vítězů na čtvrtém místě zůstal Kristián Bořil

B19 tady to bronzově cinklo podruhé díky Michalovi Juráškovi


Comments


bottom of page