top of page

Druhé druholigové derby za námi

Neboť se i druhá liga přehoupla do druhé poloviny, bylo na programu odvetné derby mezi našimi týmy Prima a Bástr. Oba týmy tentokráte zajížděly do Znojma.

Na jedničce konečně mohlo dojít k zrealizování sázky mezi Romanem a Jirkou (a došlo), Jirka alespoň urval jeden set v tiebreaku. Další dvě utkání Michalů Juráška a Štěpána proti Alešovi a Davidovi vyznělo jasně pro Primu. Ta si poradila s domácími také 3:0, naopak hráči Bástru neměli vůbec den a po matných a ospalých výkonech prohráli s domácími také 0:3.


Rozjetá Prima si pak na sobotu ještě dala přídavek ve formě zápasu s Fajne D. Jejich tým se vracel z výpravy ze Ždáru a tak spolu na Viktorce předehráli původně nedělní utkání (kde bylo jasné, že se opět nedostaví béčko Zlína). Prima opět nezaváhala a brala výhru 3:0, velice vyrovnaný byl zápas Bartuska s Michalem Štěpánem.


V neděli Bastr tým v totožném složení zajížděl do dalekého Slezska, do Třince, kde je čekaly dvě utkání proti domácímu výběru a Ždáru nad Sázavou. Bástr tým se tentokrát prezentoval aktivnějším a bojovnějším výkonem. Obě utkaní, vždy v rozhodujícím zápase za stavu 1:1 strhnul na stranu Bástru hráč víkendu, Jirka Pinka. Aleš s Davidem si připsali po jedné výhře a prohře a Bástr se tak mohl po společném obědě se ždárskými borci vydat na cestu domů v pozitivní náladě po výhrách 2:1 a 2:1.

V tabulce se toho moc nezměnilo, Prima se drží na čele a Bástr ve středu tabulky. Ta je neúplná díky odloženým a nesehraným zápasům - viz web asociace.


Comments


bottom of page