top of page

Domácí turnajový víkend

O tom, že náš tým organizátorů je velice výkonný, jsme se mohli opět přesvědčit během druhého lednového víkendu. Na kurtech Viktorky byly totiž uspořádány hned 4 turnaje, vše odstartovalo páteční večerní Déčko (samostatný report).


V sobotu se pokračovalo ženským Áčkem a paralelně se rozehrálo i Áčko mužské. Mezi ženami potvrdila roli favoritky Olga Kolářová, která si došla pro turnajové prvenství bez zaváhání.

Neztratily se ani naše ženy, trojice Riana, Kristýna a Marika se umístila v horní polovině výsledkové listiny.

Mužský turnaj kategorie A je klasicky rozložen do dvou dnů. Do nedělních bojů zasáhl po odhlášeních Martina Švece a Vojty Ryby pouze Dan Mekbib. Kuba Zapala a Michal Jurášek byli zkraje vyřazeni a nakonec si střihli vzájemný umisťovací souboj o jedenáctý flek.

Dan v pěkném semifinále v neděli ráno přehrál bojujícího Ondru Vorlíčka, odpoledne dobře rozehrál i finále, ale bohužel kvůli zranění musel zápas po třetím setu skrečovat a tak áčkový titul bral Jakub Solnický.

Squashové menu uzavřel nedělní turnaj kategorie B, také velice pěkně obsazený. Šestice našich borců svedla boje o postup do dalších kol, radoval se ale pouze Alda Tchuř, který měl za soupeře týmového kolegu Borise Heneše. Právě tato dvojice se propracovala pak v turnaji nejvýše, Aleš skončil na jedenácté pozici, Boris vyhrál spodní plato o sedmnácté místo.


Záznamy z kurtu č.1 ze všech utkání z celého hracího víkendu naleznete na youtube kanálu Squash Viktoria ZDE

Sobota A: Doubravová - Šrámková, Mekbib - Cerman, Alexová - Široká, Zapala - Kelar, Alexová - Feřteková, Zapala - Jurášek Michal.

Neděle semifinále Mekbib - Vorlíček, finále Mekbib - Solnický.

Σχόλια


bottom of page