top of page

Domácí áčkový víkend na Viktorce

Neboť squashe není nikdo dost, pokračoval náš klub v sérii akcí na domácích kurtech na Vodařské, tentokráte hned trojicí turnajů během soboty a následně v neděli.

V novém hracím formátu bývá nejdříve dohráno áčko žen. Na Erins´s Flag Irish Pub jsme měli tentokráte dvě zúčastněné. Marika Doubravová i Riana Alexová byly vyřazeny v čtvrtfinále, poté si střihly spolu pětisetový zápas - radovala se nakonec Marika, která po další výhře brala pak místo páté, Ria připadla konečná sedmička. Tento zápas a další dva zápasy Riany lze shlédnout na našem youtube kanále. Všechny výsledky zde, prvenství brala Olga Kolářová.

Souběžně se rozjelo mužské áčko pod názvem M&S FAIR CUP. Zde bojoval Vojta Ryba, po postupu přes nestárnoucího Petra Veselého jej čekal silný soupeř. Nedávný účastník PSA turnaje Ronald Palomino se vrátil na brněnské kurty po necelém týdnu a nakonec získal celkové vítězství. Vojta v neděli přidal dvě výhry a skončil na pátém místě. Výsledky zde včetně reportu.

V neděli se rozjel i turnaj kategorie B - Dietz Cup. Domácí prostředí ke startu přilákalo řadu klubových borců, mezi nimiž prim hráli favorizovaní Jan Ryba a Michal Jadrníček. Ti bez zaváháni postoupili do finále, Honzovi patřil úvod, ale s postupem času otěže převzal Jadran a získal již druhý béčkový titul v průběhu měsíce.

Michalovi Štěpánovi pak utekl bronz, který si odvezl Láďa Burián. Kompletní výsledky a report naleznete na stránkách asociace.

Kommentare


bottom of page