top of page

Domácí áčka ovládli Serme a Švec

Předposlední turnaje kategorie A pro sezonu 23/24 se odehrály pod naší pořadatelskou taktovkou. Do Brna se sjela účast odpovídající termínu a jarnímu počasí, ale určitě bylo na co koukat.


V ženském Bástr Cupu se sešla devítka účastnic, což znamenalo rozhození do tří skupinek. Naše Míša Čepová svou skupinku bez problémů vyhrála (Holzbauerová, Begeba). Finálová skupinka už byla jiná káva, probojovaly se sem současná mistryně Kája Šrámková a Anna Serme, která se vrací po mateřské pauze.


Hned první souboj Míši a Káji reprízující finále letošní republiky přinesl hned pětisetovou bitvu. Ta bohužel nepřinesla našim barvám dobrý konec, jednak i přes Míšino vedení 2:0 se Káji podařilo utkání otočit, druhak Míša kvůli zranění zad nemohla pokračovat do druhého utkání s Aničkou - takže z toho byl bronz.


V mužském áčku jsme měli hned pět zástupců, takže se dala čekat nemalá porce vzájemných soubojů. Prvním z nich přišel hned v prvním kole Prima Stavebniny Cupu, kde Martin Švec odsunul Mateje Hrnčiříka do spodního pavouka. V dolní části pak do finále postoupil Dan Mekbib. Ve finále se více dařilo Martinovi a vyhrál ve třech setech. Umístění dalších borců bylo Michal Jurášek #6, Kuba Zapal #7 a Matej vyhrál dohrávku a bral místo deváté.Pokud jste nefandili na místě, zápasy ze soboty i neděle lze znovu sledovat na youtube kanále našeho klubu.

Commentaires


bottom of page