top of page

Dietz Cup - naší trojici těsně uniklo vítězství

V rámci áčkového víkendu se v neděli hrál i mužský turnaj kategorie B. I tady jsme měli pětici zástupců, které los hned na začátku svedl "pěkně" dohromady. V duelech Havlík-Heneš a Štěpán Michal-Pinka se z postupu mohli těšit prvně jmenovaní. Ti se v dalším kole střetli s nasazenými hráči a po výborných výkonech je vyřadili a spolu s Michalem Vaňkem si zajistili místo v semifinále.


I v semifinále předvedl Tomáš, že má skvělý den a po zisku prvního setu v tiebreaku 13:11 už zápas s Michalem z rukou nepustil. Ani druhému Michalovi se do finále nepodařilo probojovat ani po zisku prvního setu, nakonec se musel sklonit před posledním nasazeným borcem, Ondrou Souhradou.


Michalové si tak připsali další díl v nekonečném seriálu vzájemných zápasů. Pětiseťák se tentokrát nekonal a bronz si odnáší Michal Štěpán. Do finále nastoupil Tomáš s jasným stylem, nehrát moc dozadu a zakončovat do přední části kurtu. Tento plán fungoval spolehlivě dva sety, pak Ondra prokázal svou typickou houževnatost a fyzickou připravenost. I po nepříznivém srovnání se Tomáš dvakrát ujal slibného vedení, aby při mečbolu za stavu 10:8 vyhodil své podání, co ho rozhodilo na psychice a nakonec stálo i titul bohužel.Nedělní streamování turnaje B bylo přerušeno vložením finále turnaje kategorie A a je tak ve dvou částech:

část 1 Vaněk - Šimka, Heneš - Havlík, Kříž - Vaněk, Havlík - Kantor

část 2 Havlík - Štěpán, Štěpán - Vaněk, Havlík - Souhrada

Comments


bottom of page