top of page

Další kolo smíšené extraligy na Fajne

Na tento report by se z poloviny dalo uplatnit rčení typu "Opakování je matkou moudrosti" či podobné. V dalším hracím dnu extraligy smíšených družstev naše Viktorka zajížděla na Fajne a nakonec se ukázalo podle nominací, že dojde k reprízám sobotních soubojů z republikového mistrovství.

Na kurtu nejprve vlétly holky, čerstvá mistryně ČR Karolína Šrámková hájící naše barvy na lize se střetla s Eliškou Jičínskou. Kája potvrdila formu a připsala si výhru ve třech setech.

Blok mužů zahájila repríza bronzového republikového souboje. I ten ligový duel byl obdobný a hráči na kurtu předváděli pestrou škálu shotů. I výsledek se rýsoval obdobný, ale Martin dotáhl Vikiho v třetím setu a vybojovaný tiebreak nakonec překlopil na naši stranu. Nakonec si Viky připsal výhru 3:1 a bylo srovnáno.

Vzápětí následovala repríza sobotního finále. I dnes měl Kuba mírnou převahu na Danem, kterého pak od třetího setu limitoval pohyb. Kuba tak výhrou 3:0 přiblížil ostravské celek k výhře.

Rozhodujícím se tak jevilo utkání Michala Juráška s polskou posilou Kajetánem Lipskim, kterého již poměrně známe z brněnských PSA turnajů pořádaných naším klubem. Posila se nakonec ukázala dobrou volbu a zápase plném výměn na bekhendové stěně Kajetán zvítězil 3:0, což v součtu znamená prohru 1:3. Další zápas Viktorky se koná tuto středu a doma přivítáme béčko Strahova

Tento díl extraligy byl streamován (první tři zápasy) zde na youtube kanálu Fajne Centra, Michalův zápas pak zde v jiném videu.