top of page

Další várka lednových turnajů

I přes narůstající omikron čísla se akce ze squashového kalendáře zatím nezastavily. Naši zástupci vyrazili bojovat na áčka i céčka a junioři navíc obnovili evropskou tour účastí na Czech Junior Open 2022.


Z plánovaných céček jsme obsadili nakonec jen to na ostravském Fajne. Dalšího dílu seriálu C-tour se zde zúčastnil Alda Tchuř. Turnaj nebyl nakonec početně moc obsazen, ale do startovací listiny se zapsaly i holky z neodehraného ženského áčka. Alda sice byl nasazen, ale byl zkraje vyřazen právě Terezou Širokou ve třech setech, kdy sice dotáhl první set k tiebreaku (bohužel neúspěšnému), ale i přes dobrý výkon podlehl. V dohrávce měl pak vyrovnanou bilanci 1:1, což rezultovalo v šesté místo. Všechny výsledky zde.

Jak již bylo naznačeno výše, lednové ženské áčko se neodehrálo (a junioři budou mít svůj report o CJO 22 ve svém článku), takže report bude zakončen děním na mužském áčku. Turnaj pořádaný na Strahově byl obohacen několika zahraničními playery pobývajícími v Praze, a podobně Fajne jsme v něm neměli moc zástupců.

Právě zahraniční hráči obsadili většinu semifinálových pozic, jediný kdo se mezi ně probojoval byl Kuba Solnický. Právě on vyřadil oba zástupce Viktorie. Nejprve si poradil s Matejem Hrnčiříkem a poté i s Markem Panáčkem, v obou případech 3:0.

Maťo v dohrávce o deváté místo nenašel přemožitele, na Máru pak čekaly nedělní boje o páté místo. Ty přinesly nejprve prohru s Ondrou Vorlíčkem, k dalšímu souboji jeho francouzský soupeř Lezaud nenastoupil, takže z toho bylo nakonec sedmé místo. Všechny výsledky áčka naleznete zde.

Comments


bottom of page