top of page

Další PSA turnaje

Naši hráči pokračují na okruhu PSA dalšími turnaji, ale na rozdílných kontinentech. Zatímco Dan Mekbib pokračuje v severoamerickém turné, Martin Švec se vypravil do Švýcarska.


Na turnaji $10k ve Švýcarsku byl Martin členem velké české výpravy. Na turnaji v Kriensu měl jako nasazený hráč první kolo volné. Ve městě vládlo poměrně příjemně teplé počasí, ale výsledky byly k našim borcům kruté. Davidovi Zemanovi i našemu Martinovi Švecovi se stala osudnou izraelská jednička Daniel Poleshchuk. Po prohře se Martin přesunuje za Danem na severoamerický kontinent.

Dan Mekbib si při své cestě po severoamerických turnajích připsal další finálovou účast! V americkém Rochesteru byl opět nasazenou jedničkou turnaje a úvodními koly prošel hladce ve třech setech - soupeři mu byli borci z Kolumbije a Malajsie. V semifinále opět porazil soupeře z posledního turnaje, Mexičana Reyese, který mu tentokrát sebral jeden set. Bohužel tím vítězné tažení skončilo, finále prohrál 3/1 s Alym Husseinem z Egypta. Daniel Mekbib vs Aly Hussein (EGY) 1/3 6/11, 11/8, 8/11, 9/11 (68 min).

Společně pak naši borci absolvovali další desítku v Kanadě - OXFORD PROPERTIES CANADIAN OPEN. Turnaj byl kvalitně obsazen, naši byli sice nasazeni, ale až jako sedmý a osmý hráč. To jim sice přineslo volné první kolo, ale pak se museli s turnajem rozloučit. Nejdříve Martin padl v 80 minutovém pětisetovém souboji s Walshem, Dan po výhře nad Australename Calvertem pak podlehl v souboji levorukých squashistů nasazené čtyřce, NIckovi Wallovi z Anglie. Kluci dále pokračují příští týden na turnaji v Manitobě.

Comments


bottom of page