top of page

Další exotické destinace pro Martina Švece

Původně měly reporty z Martinových PSA tutnajů pro letošní rok končit z Kuwajtu, avšak se dokázal dostat na turnaj v Hongkongu, který je nyní řazen dokonce do platinové kategorie!


Na kuvajtské misi byl Martin nasazenou dvojkou. Turnaj KUWAIT INTERNATIONAL SQUASH CHAMPIONSHIP 2022 tedy začal volným kolem, poté ho čekal zápas s divokou kartou - domácím Mohammadem Almasoudem, který překvapil v prvním kole nasazeného hráče. Martin na něj nakonec vyzrál a vyhrál za půl hodiny ve třech setech 11/6, 11/8, 11/4.


Los mu dále přidělil dalšího kuwajtského hráče, dá se říct domácí legendu Abdullu Almezayena, který dříve dokonce obýval 33. příčku žebříčku PSA. Obavy se nakonec potvrdily a náš hráč byl vyřazen po prohře 0:3. Zápas lze shlédnout na instagramu kuwajtské asociace. Na turnaji byl přítomen i Roman Švec, který průběžně pískal zápasy na skleněném kurtu. Krátké povídání o jeho misi taktéž na tomto instagramu.


O týden později se Martinovi podařilo dostat na na turnaj nejvyšší kategorie PSA v Hong Kongu. Náš borec odehrál velmi pěkné utkání proti světové osmadvacítce Dimitri Steinmannovi, kterému nakonec podlehl ve 4 setech. Doufejme, že již brzy se další náš reprezentant na nějakou platinu podívá.

Highlity z jejich souboje lze shlédnout na stránce Squash TV, kdo má zde účet pak celý zápas zde.

Comments


bottom of page