top of page

Czech Open 2022 za námi

Pět dnů nabitých super squashem vyvrcholilo pondělními finálovými utkáními. To svedlo dohromady velezkušenou Tessu ter Sluis proti nadějné britské juniorce Torrie Malik. Obě hráčky zatím nevyhrály žádný PSA titul, byl tu tedy veliký otazník, které z nich se bude premiérově radovat.


Tess se nepodařilo v úvodních setech rozjet, možná trochu nervozity z prvního PSA finále ji stálo dva sety. Torrie pokračovala ve svých konstantně kvalitních výkonech na brněnských kurtech a nakonec po tie-breakové přestřelce ve třetím setu (skóre 18:16) se při své sedmé finálové účasti mohla radovat z titulu.

V mužském finále došlo na kopii loňského finále, plně ve švýcarské režii - otázkou tedy bylo, zda Nicolas Müller obhájí svůj titul. Nakonec se mu to podařilo a po hodinové bitvě se stal podruhé brněnským šampionem. První set sice těsně prohrál, ale pak upravil taktiku na rozhýbání a únavu Dimiho Steinmanna. Ten měl v nohách pětisetové semifinále, ale přesto po většinu zbývajících setů dokázal držet krok.


Info blok:

Záznam finále na Youtube kanálu Viktorky.

Fotky z finále od Ireny Vanišové (včetně dalších alb) na facebooku squashPage.net.

Oficiální report na webu asociace čtěte zde.


Děkujeme všem, co k uskutečnění tohoto skvělého turnaje přispěli jak finančně tak organizačně a snad příští rok na viděnou u třetího ročníku.

Comentários


bottom of page