top of page

Czech Open 2021: trofeje nakonec získali nejvýše nasazení

Jak již titulek napověděl, tituly si z našich kurtů odnesli nejvýše nasazení hráči. V ženském finále tedy uspěla (i když poněkud nešťastně) Emily Whitlock, ze švýcarského souboje vyšel pak vítězně Nicolas Mueller.


Ženské finále nabídlo opět kvalitní podívanou, jak již bylo zvykem - obzvláště ze strany Emily, se jednalo o trpělivé backhandové výměny s cílem dostat soupeřku pod tlak a zakončit. Tato strategie jí pomohla získat hned dva sety, jenže Melisa vynikala bojovností, která přinesla srovnání na 2:2. Bohužel někdy úplné nasazení přináší nebezpečí zranění, což se odehrálo právě když se zdálo, že Melisa přebírá otěže zápasu. Za vedení 2:1 špatně při výpadu došlápla, nakonec i přes ošetření od Jirky nemohla dále pokračovat a musela zápas vzdát.


Dimitri Steinmann opět ukázal svou vynikající fyzickou a pohybovou připravenost, ale Niky Mueller po právu dokázal, že náleží mezi světovou třicítku. Opět se jednalo o rychlé, zároveň kvalitní utkání, které nakonec favorit zvládl jak v koncovkách, tak i celkově ve třech setech.

Na závěr je nutno poděkovat za příspěvky všech sponzorů a partnerů turnaje, které umožnily přivést poprvé do Brna kvalitu PSA okruhu k nám na Viktorku. Vynikající práci odvedl organizátorský tým a z odezev je patrné, že vládla spokojenost s průběhem celého eventu, navzdory současné poměrně složité situaci. Nesmíme zapomenout poděkovat i Vám divákům-čtenářům za vytvoření důstojné divácké kulisy a super podporu během všech zápasů po celý týden. DÍ K Y !!!
Comments


bottom of page