top of page

Czech Junior Open 2022

Obdobně evropským masters proběhl po dvouleté pauze i restart evropské juniorské Supersérie. Vynikající novinkou je pak to, že se obnova udála v České republice - konkrétně na mezinárodním Czech Junior Open probíhajícím na pražských centrech Hector a SBC. I přes kovidovou dobu zde startovalo téměř 150 mladých hráčů, kteří přijeli z 22 zemí. Nemohly chybět ani naděje z našeho klubu!

Kluci startovali převážně v B13 - Jirka Hartmann, Tonda Kachlíř, Matěj Pospíšil a Benedikt Bořil. Jeho bratr Kristián pak nastoupil do B15.


Pěkného výsledku dosáhl Jirka ve zmíněných B13. Přemožitelem mu byl pozdější vítěz, polská jednička turnaje Lohmann. Jirka ale bojoval dál a v českém souboji o bronz uspěl poté, co dokázal proti Dufkovi otočit nepříznivý vývoj zápasu, kdy už prohrával 0:2.

Tonda s kladnou bilancí zápasů 3:2 vybojoval místo třinácté. Matěj a Benedikt v úvodním kole na své zahraniční soupeře nestačili a umístili se ve spodní části dohrávky pavouka, kde startovalo 32 hráčů. Výsledky naleznete na ESF.


V patnáctkách jejich osud téměř podobně sdílel Kristián, po vyřazení izraelským soupeřem ale v dohrávce došel až do jejího finále. Zde v českém souboji podlehl Benešovi a bral 18. místo. Všechny výsledky opět na ESF.


Zápasy bylo možné sledovat v přímém přenosu díky PLAYO Production s.r.o., kdy byly přenášeny z kurtu č. 2 z Hectoru (stream, seznam streamovaných zápasů). Fotogalerii od Ireny Vanišové najdete na Facebooku Squashpage. Stránky celého turnaje stejně jako reporty z jednotlivých dnů jsou pak na asociaci.
留言


bottom of page