top of page

Czech junior open 2021

V náhradním termínu dovolily podmínky uspořádat asociaci Czech junior open 2021. Jednalo se dá se říct o juniorské áčko obohacené o juniory z okolních zemí, což umožnilo i našim zástupcům poměřit síly s jinými zdatnými soupeři.


Tradičně nás v G15 zastupuje Ella Pelikánová. Ani tentokráte tomu nebylo jinak a Ella měla šanci poměřit v čtvrtfinále síly se zahraniční účastnicí. Hrála (jak se nakonec ukázalo s vítězkou kategorie) s Rumunkou Timmeou Dumitrascuovou vyrovnaný první set, ale dále se ukázala kvalita soupeřky (0.3). Nakonec si Ella připsala 6. místo.


Její bratr Max v slaběji obsazené B11 měl kromě českých soupeřů i jednoho protivníka z Maďarska. Ve skupinci si se všemi protivníky poradil a mohls e tak radovat ze zlata.

V B13 Jirka Hartmann přehrál své české protihráče, v semifinále mu vystavil stopku Maďar Czakó (také pozdější vítěz) až po vyrovnané pětisetové bitvě. V souboji o bronz pak těsně prohrál s Chorvatem Duranem. Duran vyřadil i Tondu Kachlíře, který skončil sedmý nakonec, Dominik Fukar na 15. místě a Benedikt Bořil devatenáctý.

B15 přinesly souboj Kristiána Bořila s maďarskými soupeři, s prvním si těsně poradil, ale pozdější vítěz Sáli byl nad jeho síly. Bohužel poté v souboji o bronz podlehl Vaněrkovi. Peter Amzler skončil šestý.

B17 byla poslední námi zastoupenou kategorií díky sourozencům Juráškovým. V této kategorii žádný zahraniční hráč nenastoupil a oba naše zástupce vyřadil David Linhart. Poté již kluci nenašli přemožitele a ovládli svá dohrávková plata- Michal 5. místo, Radim místo deváté.


Výsledky lze projít zde.

コメント


bottom of page