top of page

Brněnské tituly pro Čepovou a Mekbiba, junioři rozjeli MČR

Z domácího Brno Open 2024, PSA challengeru s dotací 3K, si nakonec oba tituly odnesli hráči Viktorie Brno. Nejprve ve velmi vyrovnaném zápase uspěla Míša Čepová po pěti setech proti Karolíně Šrámkové. Připsala si tak první titul na okruhu PSA ve své kariéře.


Po ženách na kurt nastoupili do finále dva borci Viktorie Brno, které není třeba více představovat. Soupeři se dokonale znají a tak bylo otázkou, kdo udělá více chybiček a zda se na Martinovi neprojeví i déletrvající předchozí zápasy. Nakonec Dan utkání zvládl lépe a připsal si již sedmý titul na okruhu PSA. Oba finálové zápasy lze shlédnout na youtube kanále našeho klubu zde. Detailní report od Radima na stránce asociace.Od rána mezitím bylo odstartováno BestBuild Mistrovství České republiky ve squashi juniorů. Na pátečním programu bylo první kolo a čtvrtfinále všech věkových kategorií dívek i chlapců. Veškeré dění shrnuje přímo stránka určená letošnímu šampionátu na asociaci zde.


Z hlediska našeho klubu do sobotních semifinále prozatím postoupili: Riana Alexová (G19) a Max Pelikán v B13, zbylí junioři se museli sklonit před dovednostmi soupeřů a po rozloučení se s hlavním pavoukem je čekají dohrávky o umístění.


Comments


bottom of page