top of page

Úspěšné závěrečné juniorské B

Pro nás v nedalekých brněnských Ivanovicích se uskutečnilo poslední juniorské béčko letošní sezony. Pro Viktorku tento turnaj znamenal pestré spektrum úspěchů i zážitků.


Mezi nejmladšími dívkami se blýskla ziskem prvního umístění na bedně Adélka Branická. Ve skupině ji vyrovnaná bilance 1:1 poslala do zápasu o bronz, kde si ziskem tří setů zajistila svůj první pohár z asociačních turnajů. Gratulace!

V G13 další bedna! Lehce zkušenější Klára Novosádová vylepšila 4. pozici získanou na áčku před dvěma týdny a v Ivanovicích vybojovala také premiérově bronzovou příčku! Veronika Hrušecká brala sedmý flek.U kluků v B11 jsme měli na startovní listině již ostříleného Kryštofa Studénku, ale zároveň si odbyli premiéru na asociačním turnaji zástupci rodiny Knoflíčkovy - Lukáš a Tomáš. Kluci tak nasbírali kupu zkušeností i svá první vítězství. V B13 inspirován spoluhráči sahal Tobiáš Vintr po bronzu, ale Vítek Vizibla byl proti a tak se musel spokojit s bramborovou medailí.

Tobiáš si střihl i další kategorii, tedy B15, kde jsme měli nejvíce našich zástupců. Zde porazil na cestě pavoukem bráchu Dominika a uskutečnil další pokus získat bronz, ale bohužel i v této kategorii to bylo místo čtvrté. Do poslední obsazené kategorie B17 jsme poslali samé ostřílené hráče, Tonda Kachlíř ani Dominik Hrušecký na domácího Martina Jaška nevyzráli a museli se smířit s druhým a třetím místem.


Společná fotogalerie z juniorů B a Play off extraligy žen ZDE

Comentários


bottom of page