top of page

Béčko na Fajne

Asociační soutěže pokračovaly tento víkend dvojicí turnajů kategorie B. Zatímco startovní listina turnaje v Hradci zahrnující 23 položek neobsahovala žádného našeho hráče, na oblíbenou destinaci - ostravské sportovní centrum Fajne se vydal sextet našich borců.

Cestu pavoukem jako vždy ovlivnil los úvodího kola, na který tentokráte doplatil David Neugebauer (vs. Martin Sládeček 0:3), poměrně neštastnou koncovkou pátého setu boj o vyšší pozice skončil pro Aleše Tchuře. V následujícím kole pavouk opustil Michal Štěpán, ve třech setech nestačil na klubového kolegu Tomáše Tauše.


Čtvrtfinálové zápasy pak bohužel skončily tak, že žádný z naší zbývající trojice Tomáš Tauš, Jirka Pinka a Michal Jurášek nepostoupil do bojů o bednu. Kluci si tak měli možnost zahrát vzájemné zápasy v platu o páté místo. Z jeho zisku se nakonec radoval ten nejmladší - Michal, následovaný Jirkou, Tomáš bral sedmé místo.


Michal Štěpán se po problémech se stehnem prostřílel na jedenácté místo, Aleš tentokráte neuspěl s Kampem ve finále spodního platu o 17. místo, David skončil jedenadvacátý. Vítězem se stal zlínský Martin Ředina, všechny výsledky na asociaci zde.
Comments


bottom of page