top of page

Ammbra cup 2022

Vzápětí, co dozněly poslední výměny skončeného 30. mistrovství republiky, se na SBC konalo juniorské Áčko. Ani v Praze tentokrát nechyběli naši junioři ve startovních listinách, ani v bojích o nejvyšší stupínky.

Stálým dodavatelem medailí je v B11 Max Pelikán. Ani tentokráte nenašel v pavouku přemožitele a bez ztráty setu si připsal v této kategorii celkové vítězství. Max se v neděli vrhl i na B13, kde ho los v úvodu svedl nešťastně s Benediktem Bořilem. Nakonec krom Maxe jsme měli v semifinále dle očekávání i Jirku Hartmanna, ale oba naše borce přehrál Dominik Forgač, tzn. Jirka bral po pěti setech stříbro a na Maxe zbyly brambory. Benedikt obsadil místo dvanácté.

V sobotu hrané B15 nám také přinesly radost. Jirka se dokázal prokousat až do finále, kde nestačil na Miloše Vaněrku. Kluci Bořilovi obsadili 13. a 19. místo. Kristián pak v námi nejstarší obsazené kategorii B17 byl nalosován do skupinky k Maksymovi Tokarovi, který poprvé nastoupil v barvách Viktorky. Do finálové skupinky šel nakonec Maksym, tam s bilancí 1+1 bral stříbro. Kristián nevyzrál na bratry Gersdorfovy a bral místo šesté.


Výsledky Ammbra cupu zde.Comments


bottom of page