top of page

Veronika Vejrostová pátá na Hungarian JO 2019

Podobně jako bratři Juráškové minulý víkend se i Verča na další turnaj série Junior Open vydala na jihovýchod, tentokráte do Budapešti. V maďarské metropoli na Dunaji, konkrétně v Griff Squash & Fitness Clubu, startovala v kategorii G17.


Páteční fáze turnaje probíhala na skupinové bázi. Verča byla nalosována do skupiny A spolu s krajankou Marií Kubíkovou. Trojici doplnila slovinská turnajová jednička Pika Rupar. Právě zápasem s ní v pátek dopoledne pro Verču turnaj začal, bohužel však na nasazenou hráčku nestačila a prohrála 3/11 5/11 a 5/11. Ve večerním zápase s Marií si naše hráčka vítězství pohlídala a po výsledku 11/8 11/5 11/9 se posunula do v sobotu hrané skupiny o 4.-6. místo.


V sobotu podvečer se utkala s Ukrajinkou Elizavetou Gyrikovou. Většinu zápasu byla naše hráčka lepší a zvítězila 11/8 11/2 10/12 11/4. Již o dvě hodiny později pak turnaj uzavřela soubojem se Slovinkou Lanou Nedičovou. Závěrečný zápas byl vyrovnanou bitvou, kdy Verča vždy dokázala dotáhnout a tak došlo na pátý set. Ten skončil bohužel v tiebreaku lépe pro Lanu (11/6 8/11 11/8 8/11 13/11) a tak Verča obsadila páté místo, které je zatím jejím nejlepším umístěním v kategorii G17.

Výsledky jako vždy na ESF.

bottom of page