top of page

ME klubů v Edinburghu - vyrážíme za obhajobou bronzu

Včera odletěli na Mistrovství Evropy klubů do skotského Edinburghu hráči našeho mistrovského extraligového týmu mužů Viktorie Brno Sportprofit. Šampionát bude probíhat ve dnech 18. - 21. 9. 2019 a náš celek je v turnaji nasazen jako č.3. Naši hráči budou obhajovat bronzové medaile z loňského roku a i pro letošek je jejich cílem medailové umístění. Bohužel na poslední chvíli došlo ke značnému oslabení celku, když se zranil Ondřej Uherka a na soupisce jej musel nahradit Matej Hrnčiřík. Sportprofit tak bude hrát v sestavě Richie Fallows, Daniel Mekbib, Martin Švec, Michal Jadrníček a Matej Hrnčiřík, jako doprovod jsou ve výpravě Radim Švec a Kristýna Vykouřilová.

Naši hráči budou v první (skupinové) fázi šampionátu usilovat o postup čtvrtfinále, kde se již bude hrát systémem play off. Prvním soupeřem pro náš tým bude dnes mistrovský celek domácího Skotska - Newlands LTC. Zápas začíná ve 14 hodin našeho času a k utkání nastoupíme v sestavě Richie, Dan, Martin a Michal.


Veškeré inormace o šampionátu naleznete ZDE.

Výsledkový servis ZDE.

Live skóre ZDE.

Průběžně doplňovaná fotogalerie ZDE.

.

Live skóre ZDE.

bottom of page