top of page

Dvě zlata a tři stříbra pro naše juniory na juniorském béčku

V sobotu 14.9.2019 se v Uherském Hradišti konal úvodní turnaj juniorů kategorie B v nové sezoně. Na turnaji jsme měli zastoupení celkem 5 našich juniorů! Ten nejmladší, Max Pelikán, dokázal získat dvě druhá místa v kategoriích B11 a B13! V obou kategoriích se mu nejdříve podařilo zvítězit ve dvou zápasech základní skupiny, nicméně následně vždy podlehl ve finálovém utkání . V kategorii B11 nestačil po obrovské bitvě 2/3 na Dominika Hrušeckého a v B13 poměrem 0/3 na Daniela Stypu.


První místo na jednom ze svých posledních turnajů v kategorii B11 tedy získal Dominik Hrušecký, který je sice Slovák, ale v ČR reprezentuje právě náš klub. V kategorii B13 se Dominikovi už tak moc nedařilo, když nedokázal vyhrát ani jeden ze zápasů základní skupiny a zbyl na něj jen souboj o 5. místo. Ten však zvládl a skončil pátý!


V kategorii B13 se představil i Kristián Bořil, kterému se však nedařilo úplně dle jeho představ a obsadil 4. pozici.


V kategorii B15 nás reprezentovali bratři Juráškovi! Radim se utkal v 1. kole s turnajovou jedničkou Dominikem Wojtuckim. Po boji jej dokázal porazit 3/1 na sety a v semifinále na něj čekal Mikuláš Janda, se kterým svedl další obrovskou bitvu! Naštěstí pro Radima byl nakonec tím šťastnějším právě Radim, jenž zvítězil 12/10 v pátém setu! Bratr Michal měl cestu do finále méně kostrbatou. V prvním kole si poradil ve třech setech s Patrikem Závackým a v semifinále taktéž ve třech setech s turnajovou dvojkou Adamem Škrobánkem. K vidění tak byl bratrský souboj o celkové prvenství. Finálové utkání zvládl lépe Radim, který zvítězil 3/0 a mohl se tak radovat ze svého premiérového vítězství na turnajích ČASQ.


Všem gratulujeme a děkujeme za perfektní reprezentaci klubu

bottom of page