top of page

Michaela Čepová vítězí na 1. áčku nové sezony

V sobotu 14.9.2019 se v našem domácím centru uskutečnil úvodní ženský turnaj kategorie A nové sezony. Na turnaji se představilo 22 hráček, což je až nezvykle vysoké číslo. Na turnaji jsme měli i vysoké zastoupení našich hráček. Nejlépe z nich si vedla nakonec vítězná Michaela Čepová, která se ovšem řádně nadřela, když své semifinále proti Natálii Babjukové a i finále proti Tereze Svobodové vyhrála až v 5. setu! Do semifinále se probojovala i Andrea Malinová. Ta ovšem v semifinále nestačila na Terku Svobodovou a zápas o 3. místo vzdala.


Mezi nejlepších osm se probojovala i Tereza Zdubová. Poté však oba své zápasy proti Elišce Jičínské a následně Kláře Mihulové prohrála a obsadila tak konečnou 8. pozici.


Osmifinále bylo konečnou pro Veroniku Šromovou, Kristýnu Vykouřiovou a Ellu Gálovou. Veronice a Kristýně se podařilo zvítězit v 1. Zápase platu o 9.-16. místo, ale poté své zápasy prohrály a měly se tak utkat ve vzájemném zápase o 11. Místo. Bohužel, Verča zápas skrečovala, a tak Kristýna obsadila 11. místo a Verča dvanácté. Elle se v dalším zápase podařilo porazit Elišku Sudkovou, a poté co skrečovala svůj poslední zápas, obsadila 14. místo.


Předkolo hlavní soutěže nepřešly Riana Alexová a Michaela Malinová. Obě se pak utkaly i ve vzájemném utkání, ze kterého vzešla jako vítězka Míša. Míša tedy vyhrála všechny své zbylé zápasy a obsadila 17. příčku. Ria také zvládla svůj poslední zápas a skončila na 19. místě.

bottom of page