top of page

3.ligu mužů zakončily naše týmy ve středu tabulky

Ve třetí lize se odehrálo poslední kolo, kde se představily dva naše týmy - Viktoria Brno Bástr Team a Viktoria Brno Pneukomplet. První zmíněný se v sobotu představil ve složení Jirka Pinka, Aleš Tchuř, Martin Štěpán a Robert Šťastný. Jejich prvním soupeřem byl tým Draps Olomouc. Jediný, kdo si v tomto souboji připsal na své konto výhru, byl Jirka, a tak náš tým utrpěl porážku 1/3 na utkání. Ve druhém sobotním utkání narazili na tým SC Fajne a stejně jako v prvním utkání si vítězství připsal pouze Jirka a zápas tak skončil 1/3 v neprospěch našich borců. Nedělní složení týmu Viktoria Brno Bástr Team bylo Filip Rozprým, Aleš Tchuř, Martin Štěpán a Slávek Cechmeister. Jejich prvním nedělním soupeřem byla Slovácká Slavie. Jedinou výhru si připsal Aleš, a tak zápas skončil už potřetí během víkendu 1/3 v neprospěch našeho týmu. Sezónu však nakonec dokázali zakončit vítězně poté, co se jim podařilo zvítězit 3/1 na zápasy nad týmem Moravské Slavie C. Pro tým Viktoria Brno Bástr Team to tak znamená celkové 5. místo ve třetí lize,což je určitě mírné zklamaní, ale nutno podotknout, že dva nejdůležitější články týmu, tedy Tomáš havlík a Michal Štěpán, letos startovai hlavně ve 2.lize.


Druhý tým Viktoria Brno Pneukomplet se v sobotu v Olomouci nejdříve postavil týmu z domácí koruny. Na kurtech se představili ve složení Tomáš Tauš, David Neugebauer, Michal Šoman a Michal Kopecký. Jediný, kdo svůj zápas nezvládl, byl David, a tak se Pneukomplet mohl radovat z výhry 3/1 na zápasy. V druhém zápase nám byl za soupeře tým Moravská Slavia C. Zápas byl neuvěřitelně vyrovnaný a z výhry se mohli těšit Michal Šoman a David. Zápas tak muselo rozhodnout až skóre míčků a těch získal soupeř nakonec o 7 více. Byla z toho tedy prohra 2/2. Nedělní utkání rozehrál Pneukomplet ve stejné sestavě jako v sobotu proti týmu SC Fajne, avšak jediným hráčem, který dokázal v tomto klání zvítězit, byl Tomáš a pro náš tým to tak znamenalo prohru 1/3. Sezónu se i našemu druhému týmu podařilo zakončit vítězně, když porazili tým Dragons Krnov a to dokonce 4/0 na zápasy. Po celkovém součtu všech zápasů tak Viktoria Brno Pneukomplet skončil na 7.místě, což je po nepodařeném vstupu do sezony jistě příjemným výsledkem.

bottom of page