top of page

Naši muži končí předposlední v 1.lize a sestupují

O víkendu se konalo poslední kolo 1. ligy mužů, kde se představil náš tým Viktoria Brno Huslík ve složení Ondra Bořil, Honza Břeň, Standa Jurčík a Martin Kejík. V sobotním klání se postavili nejprve proti týmu SK Hamr, kterému podlehli 0/4 na zápasy a připsali si pouze jediný set, který dokázal získat Standa. Odpolední zápas sehráli proti týmu Buldočci – Hradec Králové a i v tomto utkání se našim hráčům příliš nedařilo, když prohráli 0/4 za zápasy.


K nedělním utkáním nastoupila stejná sestava a první zápas sehráli s týmem SC Otec Praha. Proti nejlepšímu týmu 1.ligy si naši hráči nepřipsali ani jeden set a opět tak prohráli 0/4. Posledním soupeřem našeho týmu byly SK Poděbrady. Bohužel, i tento souboj skončil prohrou 0/4 v neprospěch našich hráčů. Po základní části tak tým Viktoria Brno Huslík skončil na předposledním osmém místě, což znamená sestup do druhé ligy v příští sezóně.

bottom of page