top of page

Roman Švec vítězí na mužském céčku v Ostravě

V Ostravě se konal mužský turnaj kategorie C, kde se představilo celkem 8 našich hráčů. Nejvíce se dařilo Romanovi Švecovi, který se z nenasazené pozice postupně probojovával pavoukem, až se dostal do finálového boje. V tom si bez problémů poradil s Martinem Sládečkem a mohl tak slavit třetí vítězství na mužském céčku v této sezóně.


Mezi osm nejlepších se dokázal probojovat ještě Jirka Pinka, který ve čtvrtfinále nestačil na pozdějšího finalistu Martina Sládečka a spadl tak do boje o 5. – 8. místo. Jirka si zde připsal nejprve výhru 2/1 po velkém souboji a v posledním zápase už nestačil na Lukáše Kampa, což nakonec znamenalo výborné celkové 6. místo.


Další tři naši hráči dokázali projít přes první kolo, v tom druhém už však na své soupeře nestačili a utkali se tak v platu o 9. – 16. místo, kde se nejvíce dařilo Kristýně Vykouřilové. Ta dokázala vyhrát první dvě kola a prohrála pouze finálový souboj. Celkově jí to nakonec vyneslo 10. místo. Další dva naši hráči Aleš Tchuř a David Neugebauer shodně své první zápasy prohráli, a tak se v dalším utkání představili proti sobě. Ze vzájemného klání nakonec vyšel vítězně Aleš 2/0. V posledním zápase pak Aleš na svého soupeře nestačil a obsadil tak 14. Místo. Naopak svůj poslední zápas dokázal vyhrát David a skončil na 15. místě.


Poslední tři naši hráči nepřešli přes první kolo a utkali se tak v bojích o 17. – 32. místo. Zde přes první zápas prošel Michal Šoman st., který si pak připsal prohru, výhru a bohužel v posledním zápase na svého soupeře také nestačil, a tak celkově obsadil 22. místo. Po prohře v prvních platových zápasech měli Tomáš Tauš a Michal Šoman mladší ostatní zápasy skrečované. Nakonec tak Michal skončil na 25. místě a Tomáš na místě 26.

bottom of page