top of page

3.liga mužů - zlepšené výkony týmu Pneukomplet

Ve třetí lize máme hned dva naše týmy. V sobotu se oba dva představili v trojutkání na domácích kurtech a hned první utkání rozehráli proti sobě. Za Viktorii Brno Pneukomplet nastoupil Tomáš Tauš, David Neugebauer, Vladimír Kolegar a Michal Kopecký. Viktorii Brno Bástr Team reprezentovali Jiří Pinka, Boris Heneš, Martin Štěpán a Robert Štastný. Ve vzájemném klání nakonec překvapivě zvítězil prvně zmiňovaný tým, který dokázal vyhrát 2/2 na zápasy a 8/6 na sety. Ve druhém utkání se oba naše týmy postavily proti týmu Corkers C. Nejprve si proti ostravskému týmu zahrál tým Viktoria Brno Pneukomplet, který dokázal zvítězit ve dvou utkání a k tomu Michal Kopecký dokázal přidat jeden set navíc, a tak si naši hráči připsali druhou výhru 2/2 na zápasy. Náš druhý tým nastoupil proti Corkers C v pozměněné sestavě, když Martina Štěpána vystřídal Filip Rozprým. Jediný zápas dokázal vyhrát Jirka, a tak se naši hráči museli smířit s druhou prohrou, tentokrát 1/3 na zápasy.


V neděli se tým Viktoria Brno Pneukomplet představil ve stejném složení a opět na domácích kurtech v Centru Viktoria. V prvním nedělním utkání nastoupili proti týmu Squash Slovácká, kde se z vítězství radoval pouze Michal, což znamenalo první prohru během víkendu a to v poměru 1/3 na zápasy. V posledním utkání třetího kola nastoupili proti týmu Draps Olomouc, když dokázali zvítězit Tomáš a Michal a to shodně 3/2 na sety. Naopak prohru si připsali David 0/3 a Vladimír 2/3, což v konečném zúčtování znamenalo druhou prohru, tentokrát 2/2 na zápasy a 8/10 na sety. Viktoria Brno Bástr Team odehrál nedělní utkání na kurtech v Olomouci ve složení Jiří Pinka, Martin Štěpán, Bohuslav Cechmeister a Robert Štastný. První zápas odehráli proti domácímu celku Club Koruna, kde svůj zápas dokázal vyhrát pouze Jirka a celkově tak naši hráči prohráli 1/3 a připsali si tak třetí prohru během víkendu. Náladu si však dokázali vylepšit v posledním utkání proti Dragons Krnov, když dokázali zvítězit 3/1 na zápasy. Viktoria Brno Bástr Team po třech prohrách neudržel 2.místo v tabulce a spadl až na třetí pozici a zároveň ztratil i pracně vytvořený náskok na ostatní týmy. To Viktoria Brno Pneukomplet sice zůstává poslední, ale po vydařeném výkonu se jí povedlo bodově dohnat týmy před sebou a před závěrečným kolem tak mají naději na odlepení se z třetiligového dna.

bottom of page