top of page

2.liga mužů - průběžně stále 3.místo

Tým Viktoria Brno Veem Traiding, který hraje druhou ligu, zavítal v sobotu do Rychnova nad Kněžnou ve složení Michal Štěpán, Tomáš Havlík, Roman Švec a Robert Alexa. V prvním utkání nastoupili proti domácímu týmu, kde svůj zápas dokázali vyhrát Roman a Robert 3/0, naopak Michal s Tomášem bohužel prohráli. Nicméně dohromady dokázali přidat celkem 3 sety, a tak v prvním utkání náš tým zvítězil 2/2 a 9/6 na sety. Podobný průběh měl i druhý sobotní zápas, kde taktéž vyhrál Roman s Robertem 3/0 a k tomu dokázal přidat jeden set Tomáš a tentokrát z toho tedy byla výhra 2/2 a 7/6 na sety.


V neděli hráči týmu Viktoria Brno Veem Trading odehráli obě utkání v Praze na Strahově, kde místo Tomáše k utkáním nastoupila Marika Doubravová na pozici číslo čtyři. Hned v prvním utkání se utkali proti vedoucímu týmu tabulky, kde ve svých zápasech dokázali zvítězit Roman a Marika. K výhře nakonec pomohlo už potřetí během víkendu více získaných setů. Byla z toho tedy výhra 2/2 a 8/6 na sety. V posledním utkání nastoupilo naše družstvo proti týmu Znojma. Vítězství dokázali získat na svou stranu Michal 3/0, Roman 3/0 a Robert 3/2. Mohli tak slavit čtvrtou výhru během víkendu, tentokrát 3/1 na zápasy. Celkově se náš tým v tabulce sice neposunul a je stále na třetí příčce, ale na druhé místo ztrácí už jen pouhý bod a na první pouze 5.bottom of page