top of page

1.liga - naši muži se přiblížili k záchraně před sestupem

Třetí hrací víkend rozehráli naši borci v první lize na domácích kurtech, kde se představili ve složení Kuba Zapala, Martin Kollár, Ota Lizna a Honza Břeň. V prvním utkání nastoupili proti týmu z Moravské Slavie Brno a hned od začátku to bylo velmi napínavé, když své zápasy dokázali vyhrát Honza a Kuba 3/0, naopak Martin a Ota na své soupeře nestačili a prohráli 0/3. Jelikož souboj skončil 2/2 na zápasy a 6/6 na sety, musely rozhodnout až celkově získané body, které byly 91/88 ve prospěch našeho týmu! Ve druhém sobotním utkání nastoupil místo Oty, Martin Kejík, který k zápasu nastoupil na pozici číslo 4 avšak jeho zápas byl skrečován. Vítězství si na své konto poté připsal ještě Kuba s Honzou a naši hráči si tak připsali na své konto druhou výhru.


V neděli se tým Viktoria Brno Huslík představil znovu na domácích kurtech a ve stejném složení jako v prvním sobotním zápase. V prvním utkání nastoupili proti týmu Squashexpert Praha, kde svůj zápas bohužel dokázal vyhrát pouze Honza, a tak se naši hráči museli smířit s prohrou 1/3. Poslední zápas se neodehrál, jelikož tým Teplic k utkání nedorazil z důvodu nemoci, a tak došlo ke kontumačnímu vítězství 4/0. Naši muži se tak v tabulce posunuli z předposledního místa na 7.příčku. V posledním hracím víkendu je tak tedy ještě čeká hodně práce se záchranou.

bottom of page