top of page

Ženské áčko na Strahově

Ženský turnaj kategorie A se odehrál na kurtech Strahova a představily se tam dvě naše hráčky Kristýna Vykouřilová a Marika Doubravová. Holkám los moc nepřál a hned v prvním utkání se utkaly proti sobě. Ze vzájemného klání lépe nakonec vyšla Marika, která zvítězila 3/1 na sety a postoupila tak do čtvrtfinále. Její soupeřkou o postup do semifinále byla Terka Svobodová, na kterou naše hráčka nestačila a prohrála 0/3. V následném platu o 5. – 8. místo, Marika utrpěla další dvě porážky. Nejprve 1/3 s Nikolou Věříšovou a poté 1/3 s Terkou Elznicovou. Nakonec tak tedy Marika obsadila 8. místo.


Kristýna po prohře spadla do pavouku o 9. – 16. místo, kde se ji podařilo první dva zápasy bez problému vyhrát a utkat se tak o vítězství v platu. Její soupeřkou byla Natalia Ryfa z Polska. S tou naše hráčka svedla velmi vyrovnané utkání, když musel rozhodnout až pátý set. V tom se však lépe dařilo soupeřce, která nakonec pátý set vyhrála 11/5. Kristýna tak obsadila 10. místo.

bottom of page