top of page

Ria Alexová veze bronz ze Swiss Junior Open

Ve Švýcarsku se konal další z juniorských turnajů kategorie Super Série. Jedinou naší hráčkou na turnaji byla Ria Alexová, která soutěžila v kategorii G15. Holky si nejprve zahrály skupiny, kde naše hráčka dokázala vyhrát první zápas 3/1 na sety a ve druhém zápase zvítězila 3/0. V posledním rozhodujícím utkání dokázala zvítězit 3/2 na sety s odvěkou soupeřkou ze Španělska, kterou porazila poprvé v kariéře, a postoupila tedy ze skupiny z prvního místa. Toto vítězství jí zajistilo místo v semifinále, kde se utkala s nejvýše nasazenou Frankou Vidovic z Chorvatska. Na tu bohužel už nestačila a podlehla jí 0/3. Ria se tak utkala s domácí Švýcarkou Leilou Hirt o třetí místo. V tomto zápase Ria předvedla výborný výkon a dokázala v zvítězit 3/0 na sety a připsat si tak na své konto skvělé třetí místo.


Kompletní výsledky turnaje naleznete zde:

bottom of page