top of page

Dan Mekbib vítězem mužského áčka. Michal Jadrníček třetí.

Poslední mužský turnaj kategorie A v roce 2018 se konal v Praze na Strahově. Na turnaji se představili Dan Mekbib, Michal Jadrníček, Maťo Hrnčiřík a Mara Panáček. Nejlépe si vedl Dan, který do turnaje vstupoval jako nasazená jednička. Dan se probojoval až do finále bez ztráty setu. Ve finálovém boji na něj čekal Viktor Byrtus. Dan nezačal příliš dobře, když ztratil první dva sety, avšak v nich dokázal soupeře unavit natolik, že zápas otočil, zvítězil 3/2 a připsal si tak na své konto další vítězství na turnaji kategorie A. Na stupně vítězů se dokázal probojovat ještě Michal, který v semifinálovém boji nestačil právě na Dana. V boji o třetí místo však Michal dokázal porazit Jardu Čecha 3/0 na sety a získal třetí místo, což je pro něj nejlepší umístění v této sezóně. Další dva naši hráči, Maťo a Mara, se utkali v boji o 9. – 16. místo, když Maťo nestačil v osmifinále na Viktora Byrtuse 0/3 a Mara podlehl Davidovi Zemanovi 1/3. Naši hráči sehráli hned úvodní utkání v platu proti sobě, kde se z vítězství 2/1 nakonec radoval Mara. V dalších zápasech Mara nezaváhal a po dvou následných výhrách 2/0 obsadil 9. místo. Své zbylé zápasy dokázal vyhrát i Maťo a skončil na 13. místě.

bottom of page